תכנון מצרפי

עדיישן

New member
תכנון מצרפי

שלום לכל הסטודנטים שאוהבים לעזור אני צריכה כמה שיותר חומר על תכנון מצרפי כבעיית תכנות לינארי חומר קריאה או שאלות ממבחנים יעזרו מאוד בתודה מראש

PEARSON

New member
אם תוכלי לפרט יותר זה יעזור ..

את לומדת בחיפה ? זה קשור לפקולטה למתמטיקה ? מדעי המחשב ? סטטיסטיקה ? בעיות תכנות לינארי אם אני לא טועה זה קשור לקורס שנקרא חקר הביצועים .. או לפחות ככה זה נקרא אצלנו באוניברסיטה .. פשוט , תכתבי תכנות ליניארי בויקיפדיה וזה יתן לך . בהצלחה !!

עדיישן

New member
אז ככה...

קודם כל בוודאי שחיפשתי בגוגל, יוצאת מצגת שכבר יש לי אני רוצה עוד שאלות בנושא או עוד קצת חומר אפרט קצת יותר: מדובר על הנדסת תעשייה וניהול במכללה בכרמיאל. הקורס הוא בייצור מערכות או תפ"י כמו שקוראים לו בבן גוריון. זהו חלק מהקורס אשר נדרש ללימוד עצמי והוא בהיקף גדול במבחן רציתי לתרגל אותו עוד יותר בנוסף למה שכעת יש לי מדובר על בעיה מילולית ,שעליי לתרגם אותה למספרית בצורה של תכנות ,הדומה לתכנות לינארי למי שמכיר אני מקווה שכעת תוכלו יותר לעזור... לא לשלוח אותי לגוגל, אלא אם למדתם את הקורס או משהו דומה - אז החומר שלכם יעזור לי מאוד. בתודה מראש, עדי

PEARSON

New member
בבקשה !!

אני שולח לך קישור לאתר מרצה באוניברסיטת חיפה . פשוט הסתכלתי במה הוא מתמחה וגיליתי שהוא עוסק בתכנון ליניארי בין היתר .. באתר הבית שלו הוא יש חומר לימודי על קורס שנקרא "תכנון ליניארי " . אני מקווה שזה יעזור לך !!! שבת שלום !! מתן . http://stat.haifa.ac.il/~gweiss/courses/LP2004/LP.htm

עדיישן

New member
קודם כל תודה רבה מתן! אבל...

האתר הזה מצוין! אבל הוא רק נוגע בקטנה במצגת האחרונה שם בחומר שאני צריכה הוא מדבר על סימפלקס, וזהו קורס אחר (שאיכשהו עברתי) האם תוכל להביא חומר שכזה + מבחנים בנושא של תכנות מצרפי ו או תכנות לינארי של בעיות בסגנון איזון קווי הרכבה וכאלה?

PEARSON

New member
היי

אממ מצאתי גם את אלו .. http://hevra.haifa.ac.il/stat/stuhome.htm http://hevra.haifa.ac.il/stat/stuhome.htm אני מקווה שזה יעזור לך כי לא מצאתי יותר חומר באתר המרצה .. יש לי אם תרצי חומר על תורת התורים שמצאתי ותהליכים סטוכסטיים . מקווה מאוד שעזרתי . מתן .

עדיישן

New member
מתן, זה לינק לרשימת

קורסים... לא הבנתי איך להשתמש בזה..אפשר הסבר?

עדיישן

New member
ובקשר לתורת התורים

אין לך מושג איזה קורס קשה עברתי בנושא הזה.. תכנות מצרפי\לינארי זה לא אותו קורס אצלנו כמו תורים או סטוכסטיים או אפילו סימפלקס שאצלכם זה ביחד. הייתי הרבה זמן בלינק שנתת לי ולא הצלחתי למצוא שם כלום...רק לינקים לסילבוסים

berta84

New member
תשלחי לי מייל במסר, ניראה לי מצאתי משהו

וזה עוד במקרה

PEARSON

New member
עדי , לא שכחתי אותך אני עדיין תר אחרי החומר

המבוקש .. כשיהיו לי תוצאות אני העלה אותם בהצלחה בינתיים !!!

עדיישן

New member
האמת ש..

המבחן מחר (ביום שני) כך שכבר אין כ"כ טעם...אלא אם יהייה לי מועד ב'. אם יהייה לי, אני אגיד לך ....מחר אחרי המבחן אני אספר איך היה ובהתאם תנסה להשיג לי חומר (או שלא -בתקווה) בנימה אחרת - מה אתה לומד?

PEARSON

New member
אני אחזיק לך אצבעות שתצליחי

אני לומד סטטיסטיקה ורוצה מאוד ללמוד לתואר שני באקטואריה . אני יודע שיש אקטואריה רק בחיפה כך שזה הסתדר לי בול .. איזה שנה את לומדת ? ואני מנחש שאת גרה בכרמיאל ?

עדיישן

New member
מה זה אקטואריה?

בקשר לאיזה שנה אני, אני אענה לך תשובה לא ככ מקורית אך נכונה: יש לי קורסים משנה א', קורסים משנה ב', קורסים משנה ג' וקורסים משנה ד'...אז איזה שנה אני?

PEARSON

New member
../images/Emo13.gifחידה מעניינת

אקטואריה הוא מדע העוסק בחברות ביטוח, בין השאר, לקביעת תעריפי הביטוח ועתודות הביטוח. בקרנות הפנסיה עוסקים אקטוארים בתכנון תנאי הפנסיה, קביעת עלותה ובהכנת המאזנים האקטואריים. בבנקים ובחברות פיננסיות אחרות מועסקים אקטואריים בניתוח וחיזוי מצבים כלכליים. הוא בעצם שילוב של תואר במתמטיקה+סטטיסטיקה+כלכלה . אני לא יודע קומבינטוריקה ברמה גבוהה אבל לשאלתך יש כמה אופציות .. 1. את מסיימת שנה ראשונה ואת לוקחת קורסי בחירה משנים גבוהות יותר (אם המכללה מאשרת לך ) 2. את שנה שנייה שנכשלה בקורס מבוא בשנה א' ובגלל זה את חוזרת על קורס והשאר זה כמו סעיף 1. 3.את שנה שלישית שנכשלה בקורס בשנה א' וגם בשנה ב' או שעברה שנה א' ומתקנת ציון בשנה ב' והשאר זה כמו סעיף א' 4. את שנה רביעית ומתקנת קורס אחד מכל שנה . או לפחות אני קרוב ??
איפה את גרה דרך אגב ?

עדיישן

New member
תשובות

בוודאי חבר שלי יתעצבן אם אגיד היכן אני גרה...בצפון אי שם התשובה היא: אני שנה רביעית, אבל יש עדיין קורס שדחיתי משנה א', ויש לי קורסים שבהם נכשלתי ואני עושה אותם בדיליי...לא נעים בכלל תגיד, למדת עם גיא אלמוג?

למעלה