תזכורת: הלילה (ראשון בערב) נספור:

xyxy210

Active member
ונזכור את 25040 חללי מלחמות ישראל ופעולות האיבה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ונזכור גם, שהצהרתי על היותי אתאיסט לא נראתה "הולמת" עבור מנהל הפורום השכן והוא מחק לי אותה, לאחר שהוא בעצמו טען, שהספירה נועדה גם לאתאיסטים.

ועדיין... יואיל ויסביר לי, למה שספירה שכזו אמורה לעניין את מי שלא התעניין בה לפני כן מעולם?

Harrington

Well-known member
מנהל
ונזכור גם, שהצהרתי על היותי אתאיסט לא נראתה "הולמת" עבור מנהל הפורום השכן והוא מחק לי אותה, לאחר שהוא בעצמו טען, שהספירה נועדה גם לאתאיסטים.

ועדיין... יואיל ויסביר לי, למה שספירה שכזו אמורה לעניין את מי שלא התעניין בה לפני כן מעולם?
צר לי משה, אך (על אף שהכותרת נועדה כמובן וכרגיל להגחיך ולבלבל) הפוסט הפותח את השרשור לא נראה לי כאחד שאמור להוביל למלחמות בנושא שרשורי תזכורת בפורום אחר לחלוטין שאין לך כל קשר מיוחד לגבי המתרחש בו. ככל שנורא חשוב לך בכל זאת להתעקש על המשך העכרת האווירה בפורום (כלשהו) על-ידי המשך המלחמה המיותרת הזאת שברוך ה' הסתיימה אצלנו, אנא פתח לשם כך שרשור ייעודי בפורום שאתה מנהל וכותב קבוע בו ואשקול להשתתף בו. כאן, צר לי, אבל זה לא יקרה. גם בפורום 'חורזים וכותבים' לא.

המשך ערב שקט ונעים.

צר לי משה, אך (על אף שהכותרת נועדה כמובן וכרגיל להגחיך ולבלבל) הפוסט הפותח את השרשור לא נראה לי כאחד שאמור להוביל למלחמות בנושא שרשורי תזכורת בפורום אחר לחלוטין שאין לך כל קשר מיוחד לגבי המתרחש בו. ככל שנורא חשוב לך בכל זאת להתעקש על המשך העכרת האווירה בפורום (כלשהו) על-ידי המשך המלחמה המיותרת הזאת שברוך ה' הסתיימה אצלנו, אנא פתח לשם כך שרשור ייעודי בפורום שאתה מנהל וכותב קבוע בו ואשקול להשתתף בו. כאן, צר לי, אבל זה לא יקרה. גם בפורום 'חורזים וכותבים' לא.

המשך ערב שקט ונעים.
קצת הזוי לפתוח במלחמה ואח"כ לטעון שהיא מיותרת.

Harrington

Well-known member
מנהל
קצת הזוי לפתוח במלחמה ואח"כ לטעון שהיא מיותרת.
אם מישהו היה עושה כדבר הזה, אכן יתכן בהחלט שניתן היה לראות את זה כמעשה הזוי. משזה לא המצב, גם התוצאה היא כמובן לא המצב :).

מיצינו בזאת (תצטרך לסלוח לי אבל גם מולך אין לי שום כוונה להיגרר למלחמה בשרשור שמתחיל כפי שהוא מתחיל).

אם מישהו היה עושה כדבר הזה, אכן יתכן בהחלט שניתן היה לראות את זה כמעשה הזוי.
מישהו עשה דבר כזה.
משזה לא המצב, גם התוצאה היא כמובן לא המצב :).
המצב הוא שאתה מנותק מהמציאות.
מיצינו בזאת (תצטרך לסלוח לי אבל גם מולך אין לי שום כוונה להיגרר למלחמה בשרשור שמתחיל כפי שהוא מתחיל).
פחחחחחחחחחח

Harrington

Well-known member
מנהל
מישהו עשה דבר כזה.

המצב הוא שאתה מנותק מהמציאות.

פחחחחחחחחחח
מתנצל שלא קראתי את דבריך, אבל מיצינו. באמת. כבר מזמן כידוע לך היטב. תרגיש חופשי להתעקש לפתוח במלחמה נוספת/חדשה פה בפורום אחר. יתכן אפילו שתזכה לגיבוי מ(חלק מה)הנהלה. אבל כאמור, הערב לא אשתתף במשחק הזה ובטח שלא בשרשור שמתחיל כפי שהוא מתחיל. מתבייש מעומק הלב בתגובות אחרות מזו.

מתנצל שלא קראתי את דבריך, אבל מיצינו. באמת. כבר מזמן כידוע לך היטב. תרגישי חופשיה להתעקש לפתוח במלחמה נוספת/חדשה פה בפורום אחר. יתכן אפילו שתזכי לגיבוי מ(חלק מה)הנהלה. אבל כאמור, הערב לא אשתתף במשחק הזה ובטח שלא בשרשור שמתחיל כפי שהוא מתחיל. מתבייש מעומק הלב בתגובות אחרות מזו.
פחחחחחחחחחח
עוד יותר הזוי לכתוב פוסט של לא קראתי, שכל מטרתו לריב, אחרי הצהרה שמיצית ושאינך מתכוון לריב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
פחחחחחחחחחח
הפחחחחחחחח של כוכבית תפס ממש חזק. עובדה שאני התחלתי להשתמש בזה, הנה אני רואה שגם אתה משתמש בזה. עם יד על הלב, כל הכבוד לה. היא התחילה טרנד של ממש בתפוז. לשם ההשוואה, זה כאילו פתאום כל מיני אנשים היו מתחילים להשתמש ב"נקודה. סוף סיפור" שלי :)

פולגאר

Well-known member

למעלה