תזהו את השיר המסתתר בתמונה

תזהו את השיר המסתתר בתמונה

המזהה יקבל את האפשרות החד פעמית להציע לי נישואין קבל עם ופורום! ובגלל שאני רוצה לתת את האפשרות הזו לכולם (ולא רק ל-MIML) אסור לפתור לפני השעה 16:30 גם אם יודעים
(ובבקשה, נא לא לצחוק על יכולת הציור שלי, אני אף פעם לא משתמשת בצייר)

בקשה לקהל הרחב...

כל מי שיודע למה ארוסתי התכונה בציור הזה שישלח לי מסר עם התשובה גם אם יש לכם השערה או קצה של תשובה למסרים שלי שאף אחד לא יתחתן איתה חוץ ממני!

יש לי מיליון השערות בנידון

אני צריך לצמצם את החתך... זה שיר חדש או ישן? גבר או אשה? תעזרי לנו כאן יקירתי

יש לי עוד השערה...

Lover Lover Lover של Leonard Cohen... או שאולי את מתכוונת גם לגרסא של איאן מקל´לך...

טוב אז ננסה...

אולי קיילי? Love at first sight? או שמא זה גידי גוב בשירו שאין לי מושג מה השם שלו אבל יש בוא תהמשפט: עוד בנעורי היא כבר אז אמרה לי לא... תודי שאני יצירתי

ככה זה שאין לך שמץ שלמושג ../images/Emo10.gif

אבל מה אני עומד בחוקים אמרת 16:30 דיברתך היא לי חוקה!

כמה דברים יש לי לומר

קודם כל עלי באבה, יש לך מזל שלא פתרת נכון אחרת בטוח לא הייתי מתחתנת איתך
(ואז היית בוכה שנתיים...
) דבר שני- גם mim"l טעה! (ישששששש
) ואני מאד מאד כועסת שאתה מבקש עזרה. אני מבקשת לא לעזור לו (אלא אם כן אתם מראש מוותרים עליי)
רמזים קטנים אני אתן לכם: דבר ראשון זה בכלל לא שיר אהבה כמו שירי אהבה שאתם מכירים, למרות המילים שרשמתי. דבר שני- זה שיר ששייך ללהקה, לא לזמר יחיד (מצמצמת לכם אפשרויות). וכמובן, בחרתי שיר מוכר ששודר ברדיו / טלוויזיה ככה שרוב הסיכויים שאתם מכירים אותו. ועוד דבר שלא קשור לשרשור הזה- יש לי בעיה עם המסרים כבר כמה ימים וב-90 אחוז מהפעמים שאני מנסה לקרוא הודעות אני לא מצליחה.. אז אם מישהו מפה שלח לי מסרים בזמן האחרון אז אני מקווה שלא תעלבו שאני לא עונה. אני פשוט לא מצליחה לפתוח את הקישור שמודיע לי שיש לי הודעות חדשות
(ולא, אני לא מנסה להתלהב! מכירה כבר את הראש של חלק מכם...)

d.r.-rock

New member
חחחח קראת את המחשבות שלי אחי ../images/Emo13.gif

לקחתי שלוק מהקפה ואתה לוחץ על שלח סחטיין

תשת... יש לי מחווה רק בשבילך :

|
מין חופשי
(ממתי בכנרת יש מדוזות?!) ומימ"ל.. אולי שנה הבאה נתחתן :) פספסת את הזמנותך בדקה אחת תמימה... ככה זה, החיים לא הוגנים! אבל מה שחשוב זה שתהיה :
אהבה חופשית
נכון תשת?

תֶּשֶׁת

New member
כן!!!!!!!!../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif!!!

רוח לשלטון כפיים לך והתינשאי לי? (מגיע לי עכשיו, לא?)

...................................

הבטחתי. ולכן גם אקיים! אנחנו נתחתן (וירטואלית.. אם לא הייתי ברורה.. בסוף תתבע אותי
) ורבי-באבה, רק אם אתה נראה ככה
אתה רשאי להיות הרבי שלנו!

d.r.-rock

New member
אני מוחה!

ענינו ביחד! הבדל של שלוק! הוא אפילו התנצל על כך! לכן פשרה! וירטולית את שלו במציאות את שלי מתאים לך? טוב עזבי בעצם תתחתני עם שנינו בהבדל של שלוק
אני ילגום קפה בזמן שיכריזו עליכם כבעל ואשה ואז אני יתחתן איתך ותשת ינקה את הכוס שלי
סתם חולה עליך אחי

למעלה