מחפשת את המילים של הסיפור

anankachol

New member
הגמד המרגיע

אני מניחה שאת מתכוונת לסיפור ליאור בכה כשאימא הלכה. מצרפת את הסיפור ב-2 חלקים בהצלחה

,,, ורעיון ליצירה,,,

דמות הגמד לצביעה, ובסיום, מנפחים בלון ומכניסים לו אותו לפה. נכון, אין שום קשר לסיפור, אבל נתנו לי את הרעיון הזה לפני יומיים והתוצאה מאד חמודה ונעים לחזור עם גמדון כזה הביתה בימים הראשונים של הגן.

rivka234

New member
רעיון לסיפור ליאור בכה כשאמא הלכה

לפני שנה הכנתי לכל ילד גמד קטן,לקחתי גרב צבעונית מהסוג שמכינים חלזון בסתיו, כל גרב גזרתי לשניים ,,צד אחד סגרתי בחוט ומחט, מלאתי אקרלין ושוב סגרתי ,הדברתי עינים , אף כפנפון , ושפתים והפרצוף מוכן , אחר לקחתי בד שונה והכנתי לכל גמד מצנפת [כובע ] והדבקתי , יצא מהמם....המון עבודה אבל כל ילד קיבל גמד מרגיע וזה היה רק שלו, וכשלילד קצת עצוב ניגש למגירה האישית ולוקח את הגמד שלו, כעבור שבוע קיבלו אותו הביתה בשמחה.

ctshlomo

New member
המון תודות. לא ידעתי שכך קוראים

לסיפור. אם יש לך גם דף עבודה אשמח לקבל.

דובדבן 1

New member
אפשר לספר עם דמויות המחשה

קיים בגן לי לוח לגזירה עם כל הדמויות, הן נמצאות אצלי כבר על הלוח. אחרי הסיפור אני נותנת בשולחן יצירה אפשרות להכין גמד מקרטון, עיגול קרטון הוא הראש, משולש עם כיוון לכובע, הילדים צובעים ומדביקים ויש להם גמד מרגיע משל עצמם. עם מקום לאצבע,-לולאת קרטון שאני מחברת מאחור. אני מקווה שאני מובנת-ובהצלחה לכולנו עם ההרגעה. אני נעזרת בעצמי עם בובת כפפה משלי שמדברת עם הילדים.

anankachol

New member
רעיון נוסף לפעילות

ניתן לגזור לילדים גמד אותו הם יצבעו, ולאחר מכן להדביק מקל. כך כל ילד יצא ביום הראשון מהגן עם הגמד המרגיע גיע שלו.

למעלה