מה היה קורה לו אייל גולן היה נבחר להדליק משואה?

שמלת תחרה1

Well-known member
דניאל גרינברג במתקפה: "ביקום מקביל, אייל גולן מדליק משואה"

דניאל גרינברג, בת זוגתו של הזמר אייל גולן מגיבה בחריפות על כך שלא בחרו באב ילדיה להדליק משואה ביום העצמאות הקרוב: "איזה התעלמות מוחלטת מכל הטוב הזה שבן אדם אחד עשה ועושה עבור מדינה שלמה. רק אני ראיתי את כל זה כאילו? תתקנו אותי | הפוסט המלא

דיברגנט חדש

Well-known member

מה היה קורה לו אייל גולן היה נבחר להדליק משואה?​

ברגע שהוא שר עם מחבלת, ה0מול היה מרוצה.

לדעתי, הוא לא ראוי להשיא משואה.
מה הוא כבר עשה שהיא חושבת שהוא ראוי?
הוא סתם זמר כלומניק שניצל נערות והתחמק מעונש בעזרת כסף רב לעו"ד מהשורה הראשונה.

מקסים 45

Well-known member

דניאל גרינברג, בת זוגתו של הזמר אייל גולן מגיבה בחריפות על כך שלא בחרו באב ילדיה להדליק משואה ביום העצמאות הקרוב: "איזה התעלמות מוחלטת מכל הטוב הזה שבן אדם אחד עשה ועושה עבור מדינה שלמה. רק אני ראיתי את כל זה כאילו? תתקנו אותי | הפוסט המלא
שישו ושימחו, מערציו יקפצו עירומים לבריכה בכיכר רבין.
מתנגדיו ישרפו גלגלים.

אפרת10512

Well-known member

שכחה הגברת גרינברג שאייל גולן התעלם מזה שמקורבים אליו שוכבים עם ילדות שמעריצות אותו, על זה בטוח שלא מגיע לו להדליק אפילו נר

משתפרת1

Well-known member

על אייל גולן יש חותמת "כשר, אבל מסריח". אינני חולקת על ערכן של ההופעות בהתנדבות בתקופה האחרונה, אבל דבק בו הרבה יותר מרבב, למרות שבית המשפט לא האשים אותו בפרשיות המין. הכתם הזה שמתחת לטוב שהוא עושה כיום ימנע ממנו לקבל כבוד של משיא משואה או מקבל פרס ישראל לזמר העברי.

למעלה