לגבולין@שיבאס רבולב

boots1

New member
לגבולין@שיבאס רבולב

שנה טובה חברים, אחי חזר מאנגליה. בטרם נסע ביקשתי ממנו לקנות 2 בקבוקי וויסקי - 1.שיבאס רבולב 2.לגבולין 16 שנה- בהתאם להמלצות. הרבולב הקודם שהיה לי נגמר ולכן החלטתי לחדש את המלאי -מחיר מבצע של 2 בקבוקים ב 150$. לגבולין - נפתח היום בצהריים - הטעם היה לי מעט "קשה" (פחות חלק) בהשוואה לרבולב - טעם מיושן עם קונוטציות לטעם של סיגר או חבית - מחר "מבצע" של 55$. אני מציינת "סיגר" מכיוון שהסיגרים המובחרים מגיעים באריזת עץ שריחה מזכיר כמעה את הריח של הלגבולין. אני מאמינה שאתן לבקבוק זה עוד מספר הזדמנויות במפגשי חברים שונים. Still wating for the perfect drop. להשתמע,

Pint of Ale

New member
המלצות זה חשוב אבל הכי חשוב זה הטעם האישי שלך

נכון שהרבה ממליצים על לגבולין והוא "נחשב" ווסיקי איכותי, אבל אם נגיד את לא באמת אוהבת וויסקי מעושן כבד ויבש אז הוא לא יהיה לך טעים (חלק זה לא קריטריון כאן, זה חשוב אבל לא העיקר). יכול להיות שבסוף זה יתחבב עליך, רק שבפעם הבאה אל תיקני משהו רק כי הוא מומלץ על ידי "מישהו שמבין". מישהו שמבין קודם שואל, "אילו טעמים את אוהבת" ואיזה וויסקים טעמת בעבר ואהבת" ומשם הוא מפנה לוויסקים אחרים, דומים.

kinks

New member
מי שלא אוהב לגבולין

תמיד יכול להעביר אליי.

boots1

New member
אין בעיה

אני לא מחזיקה אלכוהול שאני לא אוהבת. אנסה עוד פעם פעמיים - במקרה הכי גרוע אבקש ממך כתובת לדואר חבילות :) לילה טוב

The German

New member
בשבילך לדאיג - ledaig

מאלט שהוא ממש ממתק, כמה שהוא זול ככה הוא עדין וחלק

The German

New member
הוא לא כזה כבולי...יש מעט

כאילו שהוא מנסה לצאת אבל לא יכול

obbb

New member
שאלה לגבי הריבולב

לא הבנתי איפה המקום שלו ב"סולם השיבאסים" ואיך ניסו למתג / למצב אותו... יש הרי - 12, 18 וה21 רויאל סאלוט, (עד כמה שאני יודע יש גם מעבר אבל אני מדבר על הייצור ה"רגיל"...) וספרי קצת על הריבולב מבחינת טעמים...

temptation411

New member
קצת פרטים על הריבולב..

בעיקרון זה ויסקי בלנדד בן 17 שנה שהיצור שלו הופסק במאה הקודמת והוחלט להוציא אותו בתור מהדורה מיוחדת. אלא שהם תכננו להוציא אותו בצורה של הבקבוק המקורי..אך היצרן של הבקבוקים עשה טעות והבקבוק ניראה כמו שהוא היום (תחפש תמונות בגוגל) בהתחלה חשבו בשיבס שהבקבוק קצת ירחיק את הקהל שלהם אבל כמובן שזה לא קרה.

The German

New member
יכול להיות אחלה רולטה מאולתרת הכלא ../images/Emo3.gif

שים לי 100 שקל על V

למעלה