אז איך אני עם השנה החדשה....

shiney

New member
אז איך אני עם השנה החדשה....../images/Emo7.gif

נמאס לי לחיות. היום קיבלתי את התוצאות של מיי השפיר והם תקינים , כמובן.......(גם בטח תוצאות הנתיחה יהיו תקינים ...... ואז מה...............) מכל דבר אני מתעצבנת מכל דבר אני נפגעת כל דבר הכי קטן מפקידי בנק ועד ל.... אני חושבת שאני מאבדת את השפיות אני רוצה למות . נמאס לי מהחיים אני מדוכאת לא כיף לי בכלום ,איבדתי את כל השמחת חיים שלי את כל השובבות, הכל נהיה רציני וקשה ... אני שונאת את החיים האלה ולא יכולה לשמוע את הברכה של " שנה טובה " איזה שנה טובה מה טוב .... לא רוצה כלום , אפילו על תינוק חדש אני לא מסוגלת כבר לחשוב אני מתפרקת ..... אני משתגעת......... נמאס לי לבכות כל הזמן ............................

איתיהב

New member
שייני יקרה, כ"כ עצוב וכואב.

מבינה את הכאב העצום שלך, מחבקת אותך חזק חזק. מקווה ומתפללת שאולי בכל זאת תתאוששי טיפה ותרגישי קצת יותר טוב. סה"כ הרגשות שלך כ"כ לגיטימיים ובטח אחרי התוצאה של הבדיקה, אז תני לעצמך זמן, והרבה כדי לעבור את התקופה הזאת בשלום.

ליא11

New member
שייני ../images/Emo201.gif

צר לי על תחושות הכעס והכאב שאוחזים בך. אני יודעת שהחגים גם בדרך כלל לא מקלים במצבים כאלו. אני מקווה שתרגישי תחושות נעימות יותר בקרוב, ומאחלת לך שנה של ברכה, בריאות ופוריות. ליא

שייני מותק../images/Emo39.gif

מי כמוני מבינה את כאבך!!!!הוא נחלתי כל יום כל היום אני קוראת את דברייך ומרגישה כאילו כתבתי אותם בעצמי... אתמול סןף סוף קברו את הגוזל שלי.....
נסגר מעגל.... הכאב לעולם לא ירפה מאיתנו אבל אנחנו חייבות להיות חזקות! שייני יקרה ,תתפרקי ,תשתגעי.זה בסדר....אבל תסתכלי קדימה! מאחלת לך שנת אושר
שלווה
ואור...
.שולחת חיבוקים

למעלה