יש כאלו שעושים ויש כאלו שרק מפנטזים, נכון מאור חיים פז (מ.ח.פ.)❓ 😏

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ישראלי בן 16 מיליונר
"כבר בגיל צעיר תפסה אותי תשוקה להיות עשיר, לחיות בשפע ...",
רק תראה כמה שאתה XXX ואין כניסה 😂

אתה מביא לי מישהו הרבה פחות חכם ממני, הרבה פחות מוכשר ממני, והרבה פחות עשיר ממה שאני אהיה ומשווה אותו אליי כמישהו שאני צריך לשאוף להגיע לרמה שלו? 😂

הדר הוא כלום בשבילי. אני לא רואה אותו ממטר. אני פי אלף יותר גדול ממנו.

ההבדל הוא שהוא עשה את הכסף שלו יותר מוקדם ממה שאני אעשה, שזה לא אומר כלום.

עוד הוא עשה כסף לפניי מכיוון שבשעה שהוא עסק בלעשות כסף ,אני הייתי קצת עסוק בכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, אתה יודע, ככה "בקטנה" ;)
להבדילך, הוא עשה את זה ולא רק פינטז וריחם על עצמו שהוריו לא מוכנים לתת לו כסף להשקעה |נחמה|
רק תראה כמה שאתה XXX😂

התשובה בגוף השאלה.

למה מאור פז, מי שהוכח זה מכבר שעובדה שהוא הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, לא התעשר מגאונותו הרבה? למה הוא לא "עשה את זה"? כי לא היה לו כסף להשקיע.

בסופו של דבר, העניין הוא, שהמיתוס המפורסם לפיו גאון יצליח ויהי מה, הינו מיתוס כוזב, ויש צורך בדברים נוספים, כמו לדוגמה כסף, זמן, השקעה, הזדמנות, מזל, אנשים אחרים ועוד ועוד, ההרכב המדויק של מה שצריך תלוי במקרה, ולא תמיד יש את כל המרכיבים.

וזאת בעצם הסיבה למה רוב הגאונים לא מצליחים ולעולם לא יודעים עליהם בכלל.

וזה מה שאתה ונוספים, לא מבינים.

לדוגמה SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, שהוא כל-כך XXX, שהוא אפילו לא שם לב לסתירותיו את עצמו בנוגע לסוגיה הנ"ל כאשר הוא מדבר על אנשים שונים.

טוען שאני לא גאון ולא גאון פיננסי כלל, ושאילו הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כפי מה שטענתי והוכחתי בעבר כאשר חזיתי מראש דברים שלאחר מכן עלו במאות ואלפי אחוזים, וכפי מה שעובדה שהוא ונוספים ראו במו עיניהם ומאז ועד היום הוא מבקש ממני ללמדו לעשות אלפי אחוזים, מעביר מיליונים שלו ושל אחרים מנקודה לנקודה על-פי הנחיותיי וסוגד לי כאלוהים, לאחר כל זה הוא גם מוסיף וטוען שאילו זה היה נכון שאני הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, אז הייתי עשיר מאוד ויהי מה ובלי שום קשר לשום דבר אחר, כאשר אפילו את ההסבר הפשוט מאין כמוהו של עצם זה שאין לי כסף להשקיע, וכאשר אפילו את עצם העובדה שאני יכול לדעת גם לעשות מיליארד אחוז אבל שאם אין לי כסף להשקיע זה לא עוזר לי, אפילו את זה הוא לא מקבל (איך אפשר ליישב את כל זה ביחד? פשוט מאוד. הוא משוגע 🤷‍♂️ משוגע מרוב קנאה בי [כמוך לדוגמה] ולכן סותר את עצמו. אבל הוא ספציפית היה משוגע עוד קודם ובלי קשר בגלל כל תיאוריות הקונספירציה שלו כמטורלל קונספירציות).

זה מה שהוא אומר עליי. אבל כשזה מגיע אליו עצמו, ואל למה הוא XXX, XXX שממש אבל ממש מזכיר לי את פיטר גריפין מ"איש משפחה", כל זה למרות הגאונות שלו כביכול, זה לא כי הוא לא גאון, אלא כי היו חסרים לו כל המרכיבים הנוספים כמו תמיכה, עזרה, משאבים נוספים ושיבוץ למסגרת מתאימה בימי בית-הספר.

אז פתאום כשזה מגיע אליו, הגאון כביכול (לדעתו, הוא כמובן לא גאון אלא XXX. הוא, כמו רבים אחרים מבלבל בין שכל לאינטליגנציה וחושב שזה שיש לו מנועים חזקים זה אומר שהוא יודע ממש הרבה דברים), כאשר הוא, הגאון (ממש לא) הראשון והאחרון בעולם ובהיסטוריה, לדעתו ולתפיסתו, שלא הצליח בחיים למרות גאונותו, פתאום גאון לא יצליח בלי כל הגורמים הנוספים?

פתאטי 😂

לא מובן לי אם הוא באמת עד כדי כך XXX או שהוא באמת לא שם לב לסתירות העצמיות החוזרות והנשנות בנושא זה ובנושאים רבים אחרים.

בכל מקרה, הן הוא באשר לעוד אנשים חוץ מעצמו (למרות שהוא אפילו לא באמת גאון אלא זה בדמיון שלו אבל לא חשוב) והן אתה באשר לכולם, צריכים להבין שגאונות לבדה אינה מספיקה להצלחה.

1714377099104.png
1714377952876.png
הודעה זו נערכה על-ידי הנהלת הפורום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דיברגנט חדש

Well-known member
רק תראה כמה שאתה קופסה ריקה ואין כניסה 😂

אתה מביא לי מישהו הרבה פחות חכם ממני, הרבה פחות מוכשר ממני, והרבה פחות עשיר ממה שאני אהיה ומשווה אותו אליי כמישהו שאני צריך לשאוף להגיע לרמה שלו? 😂

עוד הוא עשה כסף לפניי מכיוון שבשעה שהוא עסק בלעשות כסף ,אני הייתי קצת עסוק בכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, אתה יודע, ככה "בקטנה" ;)

רק תראה כמה שאתה טיפש 😂

התשובה בגוף השאלה.

למה מאור פז, מי שהוכח זה מכבר שעובדה שהוא הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, לא התעשר מגאונותו הרבה? למה הוא לא "עשה את זה"? כי לא היה לו כסף להשקיע.

בסופו של דבר, העניין הוא, שהמיתוס המפורסם לפיו גאון יצליח ויהי מה, הינו מיתוס כוזב, ויש צורך בדברים נוספים, כמו לדוגמה כסף, זמן, השקעה, הזדמנות, מזל, אנשים אחרים ועוד ועוד, ההרכב המדויק של מה שצריך תלוי במקרה, ולא תמיד יש את כל המרכיבים.

לדוגמה SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, שהוא כל-כך טיפש, שהוא אפילו לא שם לב לסתירותיו את עצמו בנוגע לסוגיה הנ"ל כאשר הוא מדבר על אנשים שונים.

טוען שאני לא גאון ולא גאון פיננסי כלל, ושאילו הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כפי מה שטענתי והוכחתי בעבר כאשר חזיתי מראש דברים שלאחר מכן עלו במאות ואלפי אחוזים, וכפי מה שעובדה שהוא ונוספים ראו במו עיניהם ומאז ועד היום הוא מבקש ממני ללמדו לעשות אלפי אחוזים, מעביר מיליונים שלו ושל אחרים מנקודה לנקודה על-פי הנחיותיי וסוגד לי כאלוהים, לאחר כל זה הוא גם מוסיף וטוען שאילו זה היה נכון שאני הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, אז הייתי עשיר מאוד ויהי מה ובלי שום קשר לשום דבר אחר, כאשר אפילו את ההסבר הפשוט מאין כמוהו של עצם זה שאין לי כסף להשקיע, וכאשר אפילו את עצם העובדה שאני יכול לדעת גם לעשות מיליארד אחוז אבל שאם אין לי כסף להשקיע זה לא עוזר לי, אפילו את זה הוא לא מקבל (איך אפשר ליישב את כל זה ביחד? פשוט מאוד. הוא משוגע 🤷‍♂️ משוגע מרוב קנאה בי [כמוך לדוגמה] ולכן סותר את עצמו. אבל הוא ספציפית היה משוגע עוד קודם ובלי קשר בגלל כל תיאוריות הקונספירציה שלו כמטורלל קונספירציות).

זה מה שהוא אומר עליי. אבל כשזה מגיע אליו עצמו, ואל למה הוא לוזר שמן, טיפש ופתאטי שממש אבל ממש מזכיר לי את פיטר גריפין מ"איש משפחה", כל זה למרות הגאונות שלו כביכול, זה לא כי הוא לא גאון, אלא כי היו חסרים לו כל המרכיבים הנוספים כמו תמיכה, עזרה, משאבים נוספים ושיבוץ למסגרת מתאימה בימי בית-הספר.

אז פתאום כשזה מגיע אליו, הגאון כביכול (לדעתו, הוא כמובן לא גאון אלא טיפש כמו נעל בית. הוא, כמו רבים אחרים מבלבל בין שכל לאינטליגנציה וחושב שזה שיש לו מנועים חזקים זה אומר שהוא יודע ממש הרבה דברים), כאשר הוא, הגאון (ממש לא) הראשון והאחרון בעולם ובהיסטוריה, לדעתו ולתפיסתו, שלא הצליח בחיים למרות גאונותו, פתאום גאון לא יצליח בלי כל הגורמים הנוספים?

פתאטי 😂

לא מובן לי אם הוא באמת עד כדי כך טיפש או שהוא באמת לא שם לב לסתירות העצמיות החוזרות והנשנות בנושא זה ובנושאים רבים אחרים.

בכל מקרה, הן הוא באשר לעוד אנשים חוץ מעצמו (למרות שהוא אפילו לא באמת גאון אלא זה בדמיון שלו אבל לא חשוב) והן אתה באשר לכולם, צריכים להבין שגאונות לבדה אינה מספיקה להצלחה.

צפה בקובץ המצורף 102611
צפה בקובץ המצורף 102612
צילומי מסך שווים יותר מאלף מילים |נחמה|
טמבל.png
גם |טמבל|, גם שקרן כרוני וגם פסיכופאט |נחמה|
טמבל1.png
גם בפורומים אחרים אתה מתעלה על עצמך |נחמה|
טמבל המשך.png
ולקינוח, המבחן שאתה מתגאה בו :)

טמבל המשך1.png

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
טמבל.png
מעולם לא טענתי שהוא חושב שאני גאון. טענתי שהוא מעריץ אותי, שזה נכון, ולא סותר. אנשים לא חייבים להעריץ אותי על גאונותי בהכרח, ואכן יש שפע של אנשים שמעריצים אותי על דברים אחרים, כמו לדוגמה הבנות בבית-ספר, שהעריצו אותי, לצורך הדוגמה, על זה שאני סקסי בטירוף.

מתוך ספר המחזור:

‏‏20170919_021449 - עותק.jpg

מתוך משימה בשיעור חינוך בכיתה י"א, כשהמחנכת העבירה 20 דפים שבראש כל אחד מהם כתוב שם של תלמיד בכיתה וכל הדפים עברו בין תלמידי הכיתה וכולם היו צריכים לכתוב משהו על כל דף של כל תלמיד, ואחת התלמידות מתוך עשרות התלמידות מכל הכיתות, השכבות והגילים שפשוט מתו שאני אזיין אותן כתבה לי "סקסי שכמותך":

20231031_100000.jpg

חלק מהבנים האחרים היו מלכי הכיתות שלהם. אני הייתי מלך הבית-ספר.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

מה כבר אפשר להגיד? פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג מוטר פאקר פז אנשים 😂

תעמידו פני מופתעים 😂

ועכשיו ניגש אל התמונות המוכיחות את העובדה ש-ai27 הוא אחד המעריצים (לא שהיה ספק בליבו של אף אדם מלבד |טמבל|ים מוחלטים 😂) אבל רק שתיים כי אני בן-אדם ממש צנוע (וכי גם אני לא מוצא את התמונה השלישית שבכל זאת הייתי שם, ושבה הוא כתב לי שאני סטיב ג'ובס הבא):

1714569789833.png
1714569802464.png
אז למה עובדה מוכחת שאני גאון אדיר מימדים? ולמה יש עשרות ראיות לכך? ואיפה הראיות לזה שאני טמבל? למה אין אפילו אחת? 😂
גם שקרן כרוני
אז איפה כל השקרים? 😂

מדוע כשביקשתי ראיות לשקרים שלי מ-ai27, לא היה לו מה לענות? 😂

1714569541257.png
וגם פסיכופאט |נחמה|
עובדה שלא, כפי מה שהוכח באמצעות תוצאות מבחן הפסיכופתיה שעשיתי ושהוכיחו שאינני פסיכופת 😂

זה ai27 שלא הבין את התוצאות 😂

הבטחתי לו שאעזור לו ואסביר לו אותן לכשאתפנה לכך :)

הכי אהבתי שאתה מסתמך על אחד המעריצים שלי והמהללים הגדולים שלי בשביל להוכיח שאני לא וואו 😂:

1714569952587.png

זה כבר בכלל פיפי ברמות פשוט אחרות 😂😂😂
גם בפורומים אחרים אתה מתעלה על עצמך |נחמה|
טמבל המשך.png
זה בן-אדם שלא אני מכיר אותו ולא הוא מכיר אותי, אז ברור שדעתו לא שווה כלום, עוד מלפני מה שבכלל הספקנו לדבר על הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם, שבגינה אני בטוח שעוד הרבה אנשים, כאלו שמכירים אותי יותר וכאלו שמכירים אותי פחות, בטוחים ויכולים להיות בטוחים בהרבה מאוד דברים בנוגע אליי, וזאת בניגוד לעשרות הראיות הסותרות, המוכיחות את האמת, כמו לדוגמה במקרה שלך 😂:

1714570650636.png

מה ששכחת לציין, זה שהתמונה הנ"ל לקוחה מתוך שרשור פופולארי שפתחתי עם כבר 15 תגובות, מה שכמובן מוכיח את הפופולאריות הרבה שלי ואת עובדת עצם היותי מלך תפוז.
ולקינוח, המבחן שאתה מתגאה בו :)

טמבל המשך1.png
זאת לא התמונה של המבחן שאני מתגאה בו. זאת תמונה של ai27 מפגין את חוסר ההצלחה שלו להבין את מה שקרא במבחן שאני מתגאה בו, ועל כן נאלצתי להבטיח לו שבהזדמנות אסביר לו את התוצאות.

המבחן דווקא מראה שאני לא פסיכופת ומפריך את טענותיה המנותקות של הכוכבית בדבר פסיכופתיה. סיכוי לא רע שאתה גם יודע ומבין את זה, ושהצלחת בניגוד ל-ai27 להבין נכון את הכתוב, ולכן סביר להניח שבחרת להביא את טעותו של ai27 במקום את המבחן עצמו, מה שרק מוכיח את חוסר היושרה וחוסר ההגינות שלך, שיחד עם היותך |טמבל|, זאת הסיבה למה אתה כישלון בעבודתך, מה שאילץ את האוניברסיטה שלך להעיף אותך קיבינימט, ולכן כיום, מסכן ומושפל, אתה עובד עבור חברה פרטית סוג ז'.
צילומי מסך שווים יותר מאלף מילים |נחמה|
1. של שני אנשים שאין להם מושג על מה הם סחים ושהסברתי הרגע את כל הטעויות שבתפיסות שלהם? שאחד מהם בכלל לא מכיר אותי והשני בכלל מעריץ שלי, שאתה פשוט הבאת תמונות שלו מדבר על כך שהוא פחות מעריך אותי בתחומים אחרים מאשר בגין התחומים שבגינם הוא מעריץ שלי? לא ממש. מצד שני, צילומים של תמונות שאין איתן שום בעיות, בהחלט אפשרי :)

צילומים שווים יותר מאלף מילים? למה לא אמרת??? :D:D:D

כל-כך אתה מתחנן לצילומים?

1714573085804.png

כל-כך אתה רוצה שאתן לאחרים להחליט?

1714573134171.png

ביקשת? קיבלת (המשך בהודעה הבאה).

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מדובר בכמות קטנה יחסית, וגם זה רק לאחר שהתגרית בי ואמרת שאני לא כזה וואו, מתוך קנאתך העזה בי. מתוך צניעותי, לא אמשיך.

זה היה קל מידי, דיברגנט. הרבה יותר מידי קל.

מי פאסי.

hqdefault.jpg

נמאס לי ממך ונמאס לי מהקנאה העזה שלך בי.

ארצה לבקש ממך, שבפעם הבאה, תאתגר אותי, או שבפעם הבאה, פשוט אל תטרח, ומכיוון שבוא נהיה כנים זה עם זה, על מי לעזאזל אנחנו עובדים? אתה הרבה יותר מידי |טמבל| מכדי לאתגר אותי, אילו היית יכול לעשות זאת, היית עושה זאת ממזמן, אך העובדות הן שלא הצלחת לעשות זאת מעולם, אני בעיקרון אומר לך, שבפעם הבאה, פשוט אל תטרח.

אתה מקנא בי הרבה יותר מידי זמן, וכל-כך הרבה יותר גרוע מזה, בצורה כל-כך לא מאתגרת, לא מתוחכמת ומשעממת.

אתה יודע עד כמה אני רגיל שמקנאים בי? אתה יודע כמה קינאו בי בחיים שלי? האם יש לך שמץ של מושג עד כמה הקנאה בי, שלך ושל אחרים, משעממת אותי?

אני ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה.

אני רגיל לקנאה בערך כמו מה שאני רגיל לאוויר.

ואתה מה? אקדמאי חדש, האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, וגם זה כמובן, נו ברור, אלא מה? אך ורק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, זה לא שהוא באמת-באמת האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתו שבאמת כשיר ללימודים אקדמיים, בוא לא נשלה את עצמנו, ושהוא גם אפריקאי, אתיופי ושחור (לא שיש לי בעיה עם הדברים האלו. אני רק אומר), כנראה גדל בעוני, בקושי, יצא לעבוד כבר בגיל הנעורים, וזה היה הכי לא מובן מאליו שהוא יעשה תואר.

מה הפלא שאתה רק מעיף בי את המבט הקל שבקלים ושאתה מתפוצץ לאלף חתיכות? מה הפלא שאתה מעיף בי מבט קל שבקלים ונשרף שריפה אדירה? מה הפלא שפיתחת אליי אובססיה חולנית (לא שאתה הראשון, כן?) עד לכדי לקיחתך על עצמך בתור פרויקט להוכיח לי שאני לא כזה וואו, ומה שעשיתי לך כאן, בשרשור הזה, זה מה שקורה כשמישהו ברמה שלך, מנסה לבוא על מישהו ברמה שלי. עם כל כמה שעקומת הלמידה שלך היא אפס, אני בכל זאת מקווה שעם כמה חזק אתה חטפת היום על הראש, הועמדת על טעויותיך והושפלת עד אפר ועפר, אתה בכל זאת למדת את הלקח.

כי ברצינות, אתה כבר ממזמן התחלת לשעמם אותי עם הקנאה, שאליה אני כה רגיל, ממך ומאחרים. אני משתעמם מזה כמעט באותה המידה שבה אני משתעמם מהניצחונות הבלתי פוסקים שלי נגד כולם והצלחתי בכל אשר אני שולח בו את ידי.

את הקנאה שלך, תשמור לעצמך. את השריפה שאתה נשרף, תלמד להפנים, אחרת, וככל שהקנאה בי תימשך, וככל שיימשכו העלבונות המנותקים מהמציאות, אני רק אצרף עוד ועוד ראיות והוכחות לחוכמתי, הצלחתי, וכל השאר, ובכך, אתה, שמקנא בי, רק תיפצע פציעות יותר יותר ויותר קשות ככל שהזמן יחלוף, והשריפה שאתה נשרף בה רק תלך ותגדל. ראה הוזהרת.

אני לא ניצחתי אותך עכשיו. אני ניצחתי אותך מאז ומעולם, באותה הקלחות שבה אני נושם, באותה הקלות שבה אני ממצמץ. אתה לא מראה לי שום דבר שלא ראיתי בעבר, אני מתמודד עם קנאים כמוך כל חיי, ואתה משעמם אותי.

עד כאן דבריו של מלך אתר תפוז, מלך משפחת פז, מלך התיכון שהוא גדל בו וכן הלאה וכן הלאה, הבנת את הרעיון...

images.jpg
578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
1709168725772.png
tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg
2Ce1.gif
800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
giphy.gif

דיברגנט חדש

Well-known member
מדובר בכמות קטנה יחסית, וגם זה רק לאחר שהתגרית בי ואמרת שאני לא כזה וואו, מתוך קנאתך העזה בי. מתוך צניעותי, לא אמשיך.

זה היה קל מידי, דיברגנט. הרבה יותר מידי קל.

מי פאסי.

צפה בקובץ המצורף 102794

נמאס לי ממך ונמאס לי מהקנאה העזה שלך בי.

ארצה לבקש ממך, שבפעם הבאה, תאתגר אותי, או שבפעם הבאה, פשוט אל תטרח, ומכיוון שבוא נהיה כנים זה עם זה, על מי לעזאזל אנחנו עובדים? אתה הרבה יותר מידי |טמבל| מכדי לאתגר אותי, אילו היית יכול לעשות זאת, היית עושה זאת ממזמן, אך העובדות הן שלא הצלחת לעשות זאת מעולם, אני בעיקרון אומר לך, שבפעם הבאה, פשוט אל תטרח.

אתה מקנא בי הרבה יותר מידי זמן, וכל-כך הרבה יותר גרוע מזה, בצורה כל-כך לא מאתגרת, לא מתוחכמת ומשעממת.

אתה יודע עד כמה אני רגיל שמקנאים בי? אתה יודע כמה קינאו בי בחיים שלי? האם יש לך שמץ של מושג עד כמה הקנאה בי, שלך ושל אחרים, משעממת אותי?

אני ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה.

אני רגיל לקנאה בערך כמו מה שאני רגיל לאוויר.

ואתה מה? אקדמאי חדש, האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, וגם זה כמובן, נו ברור, אלא מה? אך ורק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, זה לא שהוא באמת-באמת האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתו שבאמת כשיר ללימודים אקדמיים, בוא לא נשלה את עצמנו, ושהוא גם אפריקאי, אתיופי ושחור (לא שיש לי בעיה עם הדברים האלו. אני רק אומר), כנראה גדל בעוני, בקושי, יצא לעבוד כבר בגיל הנעורים, וזה היה הכי לא מובן מאליו שהוא יעשה תואר.

מה הפלא שאתה רק מעיף בי את המבט הקל שבקלים ושאתה מתפוצץ לאלף חתיכות? מה הפלא שאתה מעיף בי מבט קל שבקלים ונשרף שריפה אדירה? מה הפלא שפיתחת אליי אובססיה חולנית (לא שאתה הראשון, כן?) עד לכדי לקיחתך על עצמך בתור פרויקט להוכיח לי שאני לא כזה וואו, ומה שעשיתי לך כאן, בשרשור הזה, זה מה שקורה כשמישהו ברמה שלך, מנסה לבוא על מישהו ברמה שלי. עם כל כמה שעקומת הלמידה שלך היא אפס, אני בכל זאת מקווה שעם כמה חזק אתה חטפת היום על הראש, הועמדת על טעויותיך והושפלת עד אפר ועפר, אתה בכל זאת למדת את הלקח.

כי ברצינות, אתה כבר ממזמן התחלת לשעמם אותי עם הקנאה, שאליה אני כה רגיל, ממך ומאחרים. אני משתעמם מזה כמעט באותה המידה שבה אני משתעמם מהניצחונות הבלתי פוסקים שלי נגד כולם והצלחתי בכל אשר אני שולח בו את ידי.

את הקנאה שלך, תשמור לעצמך. את השריפה שאתה נשרף, תלמד להפנים, אחרת, וככל שהקנאה בי תימשך, וככל שיימשכו העלבונות המנותקים מהמציאות, אני רק אצרף עוד ועוד ראיות והוכחות לחוכמתי, הצלחתי, וכל השאר, ובכך, אתה, שמקנא בי, רק תיפצע פציעות יותר יותר ויותר קשות ככל שהזמן יחלוף, והשריפה שאתה נשרף בה רק תלך ותגדל. ראה הוזהרת.

אני לא ניצחתי אותך עכשיו. אני ניצחתי אותך מאז ומעולם, באותה הקלחות שבה אני נושם, באותה הקלות שבה אני ממצמץ. אתה לא מראה לי שום דבר שלא ראיתי בעבר, אני מתמודד עם קנאים כמוך כל חיי, ואתה משעמם אותי.

עד כאן דבריו של מלך אתר תפוז, מלך משפחת פז, מלך התיכון שהוא גדל בו וכן הלאה וכן הלאה, הבנת את הרעיון...

צפה בקובץ המצורף 102795
צפה בקובץ המצורף 102796
צפה בקובץ המצורף 102797
צפה בקובץ המצורף 102798
צפה בקובץ המצורף 102799
צפה בקובץ המצורף 102800
צפה בקובץ המצורף 102801
צפה בקובץ המצורף 102802
צפה בקובץ המצורף 102803
רק מתוך הכלה ואמפתיה שכה חסרים לך |נחמה| אחרת לא הייתי מקדיש לך את ה-4 דק' השבועיות שהחלטתי להקדיש לך כמצווה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה כ"כ |טמבל| שאתה לא מבין לשון סגי נהור שצוחקים ממך כפי ש@משה עשה בתמונות המסך שצירפת.
לא נורא. יש לך מזל כשאין שכל |שמאל| אין דאגת|!| |נחמה|
כנ"ל, @סבא שצוחק עליך ואתה לא מבין את זה ולראיה השווה אותך ל-|טרול| השני, @פי 10 מארס.
אה, פתאום כולם ציניים? פתאום תמונה אחת לא שווה יותר מאלף מילים? הבאתי מלא תמונות של מלא מעריצים מדברים בשבחי ובעד גאונותי, וגם הרבה יותר תמונות מאלו שאתה הבאת, שכל הכתוב בתמונות שהבאת, כל הכתוב בהם הופרך כולו ורק הראית את רמתך הנמוכה, ואז מה הפלא שזרקו אותך מהאקדמיה לקיבינימט, בהתאם לרמתך הנמוכה (לא היו צריכים לקבל אותך ללמוד שם בכלל), ופתאום זה לא אמיתי? תקשיב, הפתאטיות שלך זה משהו 😂

אם אתה לא יכול לנצח אותי באמצעות תמונות, כמו מה שאתה לא יכול לנצח אותי בשום דבר אחר, אז אל תשתמש בתמונות ולא נגיע לשם. אבל להביא תמונות ואז אני מביא תמונות ולטעון שהתמונות שלי לא נחשבות? 🤣 שיא הפתאט. שים גם לב שמרוב שהיו הרבה תמונות של אנשים כה רבים אומרים איזה גאון אני ואיזה מדהים אני, לא היה לך כוח לעבור על הכול ולטעון תמונה-תמונה, בן-אדם-בן-אדם שהם כולם ציניים 😂

וזה אפילו לא כל התמונות, אני הייתי צנוע כדרכי 😂
רק מתוך הכלה ואמפתיה שכה חסרים לך |נחמה| אחרת לא הייתי מקדיש לך את ה-4 דק' השבועיות שהחלטתי להקדיש לך כמצווה.
זאת ההסוואה שלך. זה מה שאתה מספר כדי להסתיר את עצם זה שזה הכול מתוך קנאה נוראה, אדירה, בוערת, שורפת ומשתוללת.

870275401001599640360no.jpg

סה"כ הגיוני, אני אכן נעלה עליך בכל צורה ודרך, לכן, מה הפלא שאתה נשרף חי? 🤷‍♂️

דיברגנט חדש

Well-known member
אה, פתאום כולם ציניים? פתאום תמונה אחת לא שווה יותר מאלף מילים? הבאתי מלא תמונות של מלא מעריצים מדברים בשבחי ובעד גאונותי, וגם הרבה יותר תמונות מאלו שאתה הבאת, שכל הכתוב בתמונות שהבאת, כל הכתוב בהם הופרך כולו ורק הראית את רמתך הנמוכה, ואז מה הפלא שזרקו אותך מהאקדמיה לקיבינימט, בהתאם לרמתך הנמוכה (לא היו צריכים לקבל אותך ללמוד שם בכלל), ופתאום זה לא אמיתי? תקשיב, הפתאטיות שלך זה משהו 😂

אם אתה לא יכול לנצח אותי באמצעות תמונות, כמו מה שאתה לא יכול לנצח אותי בשום דבר אחר, אז אל תשתמש בתמונות ולא נגיע לשם. אבל להביא תמונות ואז אני מביא תמונות ולטעון שהתמונות שלי לא נחשבות? 🤣 שיא הפתאט. שים גם לב שמרוב שהיו הרבה תמונות של אנשים כה רבים אומרים איזה גאון אני ואיזה מדהים אני, לא היה לך כוח לעבור על הכול ולטעון תמונה-תמונה, בן-אדם-בן-אדם שהם כולם ציניים 😂

וזה אפילו לא כל התמונות, אני הייתי צנוע כדרכי 😂
מה לעשות שאתה נעל הבית ולא מבין את זה, כפי שחשבת על ai27 וזה התנפץ לך בפרצוף.
האם אתה רוצה שאקרא למשה שיגיד את דעתו עליך ושהוא היה סופר ציני?
זאת ההסוואה שלך. זה מה שאתה מספר כדי להסתיר את עצם זה שזה הכול מתוך קנאה נוראה, אדירה, בוערת, שורפת ומשתוללת.

צפה בקובץ המצורף 103282

סה"כ הגיוני, אני אכן נעלה עליך בכל צורה ודרך, לכן, מה הפלא שאתה נשרף חי? 🤷‍♂️
למה אתה כל הזמן מזכיר לנו איך ניסית להתאבד כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה כ"כ |טמבל| שאתה לא מבין לשון סגי נהור שצוחקים ממך כפי שמשה עשה בתמונות המסך שצירפת.
לא נורא. יש לך מזל כשאין שכל |שמאל| אין דאגת|!| |נחמה|
כנ"ל, סבא שצוחק עליך ואתה לא מבין את זה ולראיה השווה אותך ל-|טרול| השני, פי 10 מארס.

Harrington

Well-known member
מנהל
רק תראה כמה שאתה קופסה ריקה ואין כניסה 😂

רק תראה כמה שאתה טיפש 😂

התשובה בגוף השאלה.

לדוגמה SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, שהוא כל-כך טיפש, שהוא אפילו לא שם לב לסתירותיו את עצמו בנוגע לסוגיה הנ"ל כאשר הוא מדבר על אנשים שונים.

זה מה שהוא אומר עליי. אבל כשזה מגיע אליו עצמו, ואל למה הוא לוזר שמן, טיפש ופתאטי שממש אבל ממש מזכיר לי את פיטר גריפין מ"איש משפחה", כל זה למרות הגאונות שלו כביכול, זה לא כי הוא לא גאון, אלא כי היו חסרים לו כל המרכיבים הנוספים כמו תמיכה, עזרה, משאבים נוספים ושיבוץ למסגרת מתאימה בימי בית-הספר.

אז פתאום כשזה מגיע אליו, הגאון כביכול (לדעתו, הוא כמובן לא גאון אלא טיפש כמו נעל בית. הוא, כמו רבים אחרים מבלבל בין שכל לאינטליגנציה וחושב שזה שיש לו מנועים חזקים זה אומר שהוא יודע ממש הרבה דברים), כאשר הוא, הגאון (ממש לא) הראשון והאחרון בעולם ובהיסטוריה, לדעתו ולתפיסתו, שלא הצליח בחיים למרות גאונותו, פתאום גאון לא יצליח בלי כל הגורמים הנוספים?

פתאטי 😂

לא מובן לי אם הוא באמת עד כדי כך טיפש או שהוא באמת לא שם לב לסתירות העצמיות החוזרות והנשנות בנושא זה ובנושאים רבים אחרים.

צפה בקובץ המצורף 102611
צפה בקובץ המצורף 102612
אנא הימנע מתקיפת גולשים אחרים וכינויים בשמות גנאי. תודה מראש על שיתוף הפעולה (הפוסט שלך ייערך כדי להתאימו לפורום מבחינה זו).

למעלה